Facility IM Provider
Barn I Utvikling
Stabekk  1368 , Norway
Phone: (476) 759-0100   
Fax:  
kiropraktor@cej.no
www.barniutvikling.no
Anker-Sletholt, Mrs.Catherine 
 

Chiropractic Neurologist, DACNB
kiropraktor@cej.no
 
Bergen Reflexsologi
Bergen  5017 , Norway
Phone: (474) 889-4889   
Fax:  
bergenrefleksologi@gmail.com
Henriksen, Oyvind 
 
Refleksologi
bergenrefleksologi@gmail.com
 
Center for Better Learning
Grefsenveien 19  
Oslo  0482 , Norway
Phone: 4790798870   
Fax: 4790798870 
eli@hjernetrene.no
www.hjernetrene.no
Skaarderud, Eli 
 

Neurofeedback Therapist, Mental Trainer
eli@hjernetrene.no
 
Dr. Mikael Sveen
Oslo  0271 , Norway
Phone: (479) 420-5931   
Fax:  
msveen@gmail.com
Hjorth Kollevold, Ms.Ingrid 
 
Physiotherapist
ingrid.hjorth.kollevold@klinikkforalle.no
 
Heidi Jo Hannisdal
Viken, Jevnaker  3520 , Norway
Phone: (474) 563-4047   
Fax:  
heidi.hannisdal@discoveryschool.no
Hannisdal, Agnar 
 

Rehab Professional
agnar.hannisdal@gmail.com
 
Hannisdal, Heidi Jo 
 


Managing Director
heidi.hannisdal@discoveryschool.no
 
KA Klinikken AS
Hoffsveien 15  
Oslo  N-0275 , NORWAY
Phone: (472) 251-6610   
Fax: 4722734660 
kasper@kaklinikken.no
Andersen, Mr.Malin Steinbg 
 

Chiropractor R
malinandersen84@hotmail.com
 
Andresen, Stian 
 

Clinical Educator/Trainer
stian.smestad.andresen@gmail.com
 
Bratlie, Live 
 
Physical Therapist
 
Bratlie, Live 
Physical Therapist
 
Falkenaas, Anne Sofie 
 

Working in Ciropractor clinikk KA klinikken Oslo
falkenaas@hotmail.com
 
Jacobsen, Tine Engh 
 
Pysiotherapist
tine@kaklinikken.no
 
Singh Nagra , Shan  
 

Rehab Professional
shan@kaklinikken.no
 
Klokkerbrotet Fysioterapi
Mandal  N-4517 , NORWAY
Phone: 004738266442   
Fax:  
kstorake@online.no
Moll, Siv Hege 
 
PT
kstorake@online.no
 
Storaker, Karen R. 
 
PT
kstorake@online.no
 
Strommen Kiropraktiske Klinikk
Strommen  2011 , Norway
Phone: 74-79-066-648-5   
Fax:  
olve-lyn@online.no
Lyngset DC, Olve 
 
DC
olve-lyn@online.no